Domov je miesto, kde vždy s radosťou trávime svoj čas. Vraciame sa sem po náročnom dni, s láskou tu trávime čas s milovanými. Estilofina vznikla, aby prinášala do Vašich domovov nádherné zariadenie a doplnky, ktoré ho urobia ešte krajším. Estilofina rozhodne nie je len ďalším obchodom s nábytkom. Sme online obchod, ktorý pre Vás prináša tie najhorúcejšie trendy zo zahraničia.

Veríme, že každý milovník štýlových vecí u nás objaví prvky, ktoré dokonale zútulnia jeho priestor. V našej ponuke objavíte i čalúnený nábytok, ktorý je možné prispôsobiť Vašim individuálnym požiadavkám. Naším hlavným heslom pri výbere produktov, ktoré môžete objaviť na našich internetových stránkach, je kvalita. Kladieme vysoký dôraz na estetickú stránku i na precízne spracovanie.

Rozumieme, že vybrať si produkty online podľa svojich preferencií môže byť naozaj ťažkou úlohou. Sme tu pre Vás a obrátiť sa môžete na nás prostredníctvom zákazníckej linky alebo správy. Náš personál je školený a vždy pripravený podať Vám aktuálne informácie, vypočuť si Vaše poznámky a pomôcť Vám s riešením každej situácie. Chceme, aby ste z nákupu u nás mali radosť a užili si skvelý pocit z krásnych a kvalitných noviniek vo Vašej domácnosti. S našou pomocou dosiahnete sen o štýlovom domove oveľa ľahšie, než ste očakávali.

Nakupovanie na našich stránkach je pohodlné i bezpečné. Vždy sa snažíme priniesť produkty, ktoré spĺňajú len ten najvyšší štandard. Svoje nároky nikdy nepodliezame a vďaka tomuto postoju pre Vás môžeme vybrať krásne kúsky, ktoré si zamilujete. Veríme, že na našich stránkach objavíte nové kúsky v podobe doplnkov i nábytku. Tešíme sa na Vás!