fbpxDetská izba Polar

Značka Pikolino ponúka rad pod príznačným názvom POLAR. Tvorí ju stabilná detská postieľka. Je možné ju nastaviť do 3 výškových polôh. Prebaľovací pult je odoberateľný a tak komoda neskôr poslúži ako klasická komoda. Svojim štýlovým minimalistickým dizajnom a žiarivo polárnou bielou farbou dotvorí izbu Vašej ratolesti. POLAR ponúka dostatok úložného priestoru pre všetky veci Vašeho dieťaťa.

Výsledok 1 - 5 z 5

Detská postieľka Polar

Pôvodná cena: 588,00 €
Cena po zľave: 505,00 €

Komoda s prebaľovacím pultom POLAR

Pôvodná cena: 774,00 €
Cena po zľave: 660,00 €

Dvojdverová skriňa POLAR

Pôvodná cena: 753,60 €
Cena po zľave: 649,00 €

Trojdverová šatníková skriňa POLAR

Pôvodná cena: 1074,00 €
Cena po zľave: 913,00 €

Skriňový regál POLAR

Pôvodná cena: 510,00 €
Cena po zľave: 433,00 €

TOP
Heureka  

DOPRAVA ZDARMA

- vzťahuje sa na všetky produkty.

DOPRAVA ZDARMA

Získajte darček 10€ na Váš prvý nákup.

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Prihláste sa k odberu nášho newslettera a dostanete 10 € z vašej prvej objednávky, ako aj novinky o našich najnovších ponukách a produktoch.

 

Zašleme Vám email v hodnote €10 z Vašej prvej objednávky nad €50. Odberom súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov a cookies.