fbpxDetská izba PINO

Rada nábytku značky Pinolino pod názvom PINO ponúka stabilnú, drevenú postieľku s romantickým dizajnom so starostlivo vyrezanými nožičkami a hornou lištou. Nábytok značky Pinolino ponúka v svojom sortimente radu PINO, do ktorej patrí aj krásna komoda so širokým a odnímateľným prebaľovacím pultom. Okrem toho, že ponúka bohatý priestor pre uskladnenie všetkého potrebného, tak je vyrobená z kvalitného borovicového masívu. Táto krásne romanticky navrhnutá komoda s klasicky bielou čistou farbou spája moderné prvky čistých línií v prípade zásuviek s krásne zaoblenými a vyrezávanými nožičkami. Úchytky zásuviek sú vkusne navrhnuté tak, aby ladili s celkovým dizajnom.

Výsledok 1 - 4 z 4

Detská postieľka PINO

Pôvodná cena: 582,00 €
Cena po zľave: 494,00 €

Komoda s prebaľovacím pultom PINO

Pôvodná cena: 813,60 €
Cena po zľave: 599,00 €

Dvojdverová skriňa PINO

Pôvodná cena: 1560,00 €
Cena po zľave: 1199,00 €

Skriňový regál PINO

Pôvodná cena: 718,80 €
Cena po zľave: 399,00 €

TOP
Heureka  

DOPRAVA ZDARMA + ZĽAVA 2 - 7%

DOPRAVA ZDARMA na všetky produkty.

ZĽAVA 2 - 7% pri platbe dopredu na účet.

DOPRAVA ZDARMA + ZĽAVA 2 - 7%

Získajte darček 10€ na Váš prvý nákup.

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Prihláste sa k odberu nášho newslettera a dostanete 10 € z vašej prvej objednávky, ako aj novinky o našich najnovších ponukách a produktoch.

 

Zašleme Vám email v hodnote €10 z Vašej prvej objednávky nad €50. Odberom súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov a cookies.