fbpx Detská postieľka ENZO
1466576714786
1466576713115
1466576716130

Detská postieľka ENZO

Pôvodná cena: 750,00 €
Cena po zľave: 633,00 €
Zľava: -117,00 €
Obľúbené položky


Dostupnost: Skladom u dodávateľa
Popis

Detská postieľka ENZO

Rada ENZO nábytku značky Pinolino ponúka stabilnú detskú postieľku s 3-násobným výškovo nastaviteľným lamelovým rámom, vrátane odnímateľných bočníc. Povrch materiálu je matne lakované MDF, čisto bielej farby.

Touto štýlovou postieľkou zariadite izbu pre Vaše dievčatko alebo chlapca v najmodernejšom dizajne.

Veľkosť matraca je 140 x 70 cm. Na pohodlné a bezpečné vychádzanie z postieľky slúžia tri odnímateľné priečky. Lamelový rošt je výškovo nastaviteľný do 3 polôh.

Matrac nie je súčasťou postieľky.

Ak Vaše dieťa vyrastie, tak ďalšou možnosťou je odstránenie bočníc a premena postieľky na posteľ určenú pre väčšie detičky.

Špeciálnym bonusom, ktorý Vám rada ENZO ponúka je priestranný úložný box určený na bielizeň, ktorý je umiestnený a je súčasťou spodnej časti postieľky.

Moderný dizajn spája estetický vzhľad s praktickým využitím. Spodná zásuvka sa pohybuje po valcoch potiahnutých silikónom, čím umožňuje bezpečné otváranie a zatváranie a poskytuje dostatočný úložný priestor pre veci Vašeho dieťaťa.

Štýlovo navrhnutá hliníková rukoväť na zatváranie spodnej zásuvky len podčiarkuje harmonické zladenie moderného z užitočným.

Materiál: MDF Uni, biela farba

Rozmery: dĺžka 149 cm, šírka 78 cm, výška 94 cm. Výška roštov nastaviteľná do týchto 3 výškových polôh (od 26 cm do 41 cm až do 56 cm. Postieľka je určená pre deti od 0 do 3 rokov (detská postieľka), 3 až 6 rokov (juniorská posteľ)

Starostlivosť: Detskú postieľku je možné utrieť čistou, vlhkou handričkou. Prosím, nikdy nepoužívajte mikrovláknové utierky

Materiál: MDF

Farba: biela

Kvalitné rošty a pohodlné matrace, ktoré Vám zabezpečia zaslúžený oddych nájdete tu:  dormeo.sk.


TOP
Heureka  

DOPRAVA ZDARMA

- vzťahuje sa na všetky produkty.

DOPRAVA ZDARMA