fbpxDetská izba Emilia

Značka Pinolino ponúka rad nazvaný EMILIA. Máte možnosť vybrať si stabilnú detskú postieľku s výškovo nastaviteľným lamelovým rámom do 3 polôh vrátane odnímateľných bočníc. Ako materiál na výrobu nábytku rady EMILIA sa používa kvalitné MDF nalakované čisto bielou matnou farbou. Rada EMILIA z detailne navrhnutým dizajnom je ideálnym nábytkom pre vybavenie izieb dievčat aj chlapcov.

Výsledok 1 - 4 z 4

Detská postieľka EMILIA

Pôvodná cena: 714,00 €
Cena po zľave: 610,00 €

Komoda s prebaľovacím pultom EMILIA

Pôvodná cena: 818,40 €
Cena po zľave: 695,00 €

Dvojdverová skriňa EMILIA

Pôvodná cena: 1014,00 €
Cena po zľave: 860,00 €

Polica na stenu s vešiakom EMILIA

Pôvodná cena: 174,00 €
Cena po zľave: 167,00 €

TOP
Heureka  

DOPRAVA ZDARMA

- vzťahuje sa na všetky produkty.

DOPRAVA ZDARMA

Získajte darček 10€ na Váš prvý nákup.

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Prihláste sa k odberu nášho newslettera a dostanete 10 € z vašej prvej objednávky, ako aj novinky o našich najnovších ponukách a produktoch.

 

Zašleme Vám email v hodnote €10 z Vašej prvej objednávky nad €50. Odberom súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov a cookies.