Likvidácia SKLADU - ZĽAVY na skladovky až do -60% Pozrieť ponuku tu: Likvidácia skladu

VRÁTENIE TOVARU

 

Chápeme, že nie vždy sa podarí vybrať tovar, ktorý Vám na 100% vyhovuje. Aj keď sa snažíme k Vašej objednávke pristupovať s maximálnou starostlivosťou a zodpovednosťou, môže sa stať, že s tovarom nebudete spokojní. V takomto prípade Vám chceme ponúknuť rýchle a jednoduché riešenie v rámci vrátenia tovaru. Chceme, aby ste boli spokojní nielen s nami, ale aj s našimi produktmi, a preto sme pripravení okamžite riešiť vaše požiadavky v rámci vrátenia tovaru.

vratenie tovaru

Všetci naši zákazníci môžu tovar vrátiť v špeciálnej predĺženej lehote 30 dní od prevzatia, a to aj bez udania dôvodu (aby sme sa ale mohli zlepšovať, budeme veľmi radi, keď k nám budete úprimní a dôvod uvediete).

 

ZA AKÝCH PODMIENOK MÔŽETE TOVAR VRÁTIŤ?

 

 • Tovar musí byť kompletný (vrátane príslušenstva, návodu atď.)
 • Tovar nesmie byť poškodený
 • Poštovné, spojené so zaslaním tovaru späť, hradí kupujúci, vrátený tovar odporúčame pri preprave poistiť na sumu zodpovedajúcu hodnote tovaru

 

dominik1

 

POSTUP VRÁTENIA TOVARU

 

  1. Stiahnite si formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy vo formáte WORD

  2. Vyplňte formulár - budeme radi, keď uvediete aj dôvod vrátenia, nech vieme, čo ďalej zlepšiť 

  3. Vytlačte formulár a podpíšte

  4. Formulár nám odošlite emailom na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..  Zásielku treba zabaliť tak, aby obal dostatočne bránil poškodenie výrobku počas prepravy, ideálne vrátane obalu výrobku

  5. Odošlite na našu adresu - klasickým spôsobom, samozrejme bez dobierky :-) Tovar prosím neposielajte prostredníctvom poštovej zásielky cez POŠTU, ale iba kuriérom na adresu napr. (Poštový kuriér, DPD, GLS, UPS, Toptrans,..) s uvedením našeho tel. čísla.  Vždy ale tovar zasielajte iba na nasledujúcu adresu:  

Estilofina s.r.o.

Rampová 5

04001 Košice

Tel: +421 948 476 482 
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Po doručení bude tovar skontrolovaný, či nie je poškodený. Preto opakovane zdôrazňujeme, že tovar musí byť starostlivo zabalený na transport. Po kontrole vám bude zaslaný nový tovar podľa dohody alebo vrátená úhrada.

 

AKO DLHO VRÁTENIE ČIASTKY ZA TOVAR TRVÁ?

 

Vaša požiadavku vybavíme spravidla do 3 pracovných dní od prijatia zásielky.

 

Firemný zákazník, teda zákazník, ktorý tovar nakupuje na firmu (uvádza pri objednávke IČO, DIČ alebo IČ DPH) nemá nárok na vrátenie tovaru ani odstúpenie od zmluvy do 30 dní od dodania tovaru.

Na tovar vyrobený na objednávku alebo personalizovaný tovar (špecifické čalúnenie, farba nožičiek) sa právo na vrátenie tovaru v lehote 30 dní nevsťahuje.

 

Prečo nakupovať u nás ?

Kvalita nábytku

Každý z našich kúskov je štýlový, funkčný a trvanlivý, aby ste si mohli vytvoriť dokonalý domov. 

Doručenie zdarma nad 99€

V Estilofine zabezpečujeme zdarma doručenie pri nákupe nad 99€.

Bezproblémové vrátenie tovaru

V prípade, že nie ste spokojní s produktom, umožňujeme vám bezproblémové vrátenie tovaru. My sa postaráme o rýchle vrátenie peňazí. 

Rýchle riešenie reklamácii

V Estilofine zabezpečujeme rýchle a efektívne riešenie reklamácii. Ak máte akýkoľvek problém s našim tovarom, postaráme sa o neho čo najrýchlejšie a bezproblémovo. 

Zákaznícky servis

Naše zákaznícke tímy sú vždy pripravené zodpovedať otázky, riešiť problémy a pomôcť vám s akýmkoľvek nákupným procesom. 

Spoľahlivá firma

Sme slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu 9 rokov v 3 krajinách. Sme hrdí na to, že sme sa etablovali a získali si dôveru na trhu. 

Novinky každý týždeň

Zaujímame sa o trh a výber nových produktov. Naša ponuka je neustále aktualizovaná, u nás vždy nájdete niečo nové a zaujímavé.  

Nábytok z celého sveta

Snažíme sa vám prinášať široký výber nábytku z rôznych krajín, takže si môžete vybrať z rôznych štýlov a dizajnov, podľa vášmu vkusu a preferencií.