Sedací vak RETROit Dunes
SACKit_april_20160014
RETROitDunesCognac
SACKit april 20160028
retroit-dunes-cognac
RETROit Dunes Back
dunes-cognac
dunes-camel
RETROitDunesCamel 2
retroit-dunes-camel
RETROitDunesCamel 3
RETROitDunesCamel
RETROitDunesCamel1
retroitdunesanthrazite

Sedací vak RETROit Dunes 3 farebných prevedeniach

Pôvodná cena: 1669,80 €
Zľava: -370,80 €
Cena po zľave: 1299,00 €

Sedací vak RETROit Dunes v 3 farebných prevedeniach

RETROit Dunes vám poskytne vytúžení komfort v kombinácii s krásnou prírodnou kožou v najvyššej kvalite. RETROit Dunes je sedací vak s jedinečným dánskym dizajnom, ktorý skrášli váš domov svojim zaujímavým vzhľadom a detailmi.

Kvalitná koža Dunes od dánskeho výrobcu "Sørensen Leather" je prírodná koža bez chrómu s jemným dotykom a hravým vzhľadom. Je to krásna anilínová koža, v ktorej je každý vak jedinečný.

S RETROit sme prehodnotili sedacie vaky a navrhli sme ho s dvoma nosnými komorami guličiek. Na rozdiel od bežného sedacieho vaku ho nikdy nebudete musieť tvarovať rukami. Vždy, keď si sadnete sa budete cítiť pohodlne.

Špecifikácia výrobku:

100% koža od dánskeho výrobcu "Sørensen Læder" Anilínová koža s olejovou úpravou

Plnenie: 50% pena a 50% EPS guličky (100% bez toxických látok)

Rozmery: 96 x 80 x 70 cm (Dĺžka x s x výška)

Upozornenie: Rozdiel vo farbe a označeniach sa môže objaviť, je to prirodzená súčasť kože.

Sedací vak RETROit je naplnení veľmi tvrdo s guličkami EPS to spôsobuje, že zo začiatku je kreslo príliš tvrdé na sedenie. EPS guličky sa upravia v priebehu niekoľkých týždňov a stolička bude oveľa pohodlnejšia. Tesné plnenie zabezpečuje, že stolička zostáva v tvare.

Čistenie a starostlivosť

Pri pravidelnom čistení a údržbe odporúčame používať vysávač a vlhkú handričku. Na leštenie kože používajte suchú handričku. Nikdy namočte kožu ani nevystavujte kreslo tekutinám. Vyvarujte sa všetkým chemickým výrobkom na čistenie kresla, pretože by mohlo dôjsť k poškodeniu kože. Ako prírodný materiál vyžaduje koža starostlivosť. Tu je niekoľko tipov: Vysávajte len mäkkou kefou. Nikdy nepoužívajte mydlo alebo vodu, inak zamatový vzhľad zmizne. Vyhnite sa akýmkoľvek chemickým produktom, ako je mydlo, iné čistiace prostriedky na kožu alebo výrobky pre domácnosť. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, nadmerným teplom a ostrými predmetmi.

Dĺžka tovaru: 96.0000 cm
Šírka tovaru: 80.0000 cm
Výška tovaru: 70.0000 cm
Váha tovaru: 15.0000 kg

Súvisiace produkty