Sedací vak RETROit Cobana Junior
RETROit-cobana-junior-black-004
RETROit-cobana-junior-grey-005
RETROit-cobana-junior-black-003
RETROit-cobana-junior-black-set
RETROit-cobana-junior-grey-set
RETROit-cobana-junior-sand-melange-set
RETROit-cobana-junior-white-set
retroitcobanajuniorrose
RETROit-cobana-junior-back-02

Sedací vak RETROit Cobana Junior - 5 farebných prevedeniach

Pôvodná cena: 356,40 €
Zľava: -87,40 €
Cena po zľave: 269,00 €

Sedací vak RETROit Cobana Junior - 5 farebných prevedeniach

Cool sedací vak pre deti všetkých vekových kategórií, vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Vyberte si z 5 krásnych farieb ideálných pre chlapcov i dievčatá. RETROit Cobana Junior má presne rovnaký exkluzívny dizajn ako naše obľúbené kreslá RETROit - jednoducho sú vyrobené v menšej veľkosti pre deti.

"Mami, chcem aj v mojej izbe RETROit sedací vak!" Teraz môžete splniť sen aj vašim deťom o vlastnom sedacom vaku. Vychutnajte si pokojnú chvíľu spoločným čítaním knihy alebo nechajte sa deti hrať v zábavnom nábytku. Nechajte vaše deti pokračovať v hre aj vonku v záhrade. Útulný detský nábytok je možné používať vo vnútri aj vonku. Vaky sú veľmi ľahké, čo im umožňuje veľmi ľahko ich premiestňovať okolo domu alebo ich preniesť do záhrady počas leta.

Garantujeme, že plnenie EPS v našich sedacích vakoch je 100% bez toxických látok. Nemusíte sa obávať, že nechávate malé deti odpočívať a hrať sa na stoličkách po celý deň. Väčšina sedacích vakou na trhu obsahujú náplň s látkou spomaľujúcu horenie HBCD, o ktorej sa predpokladá, že je karcinogénna. Na ochranu životného prostredia a na zabezpečenie zdravia zákazníka nikdy nepoužívame guličky s obsahom HBCD.

Nezabudnite na bubon! U nás kúpite aj bubon, ktorý dokonale ladí so sedacím vakom. Bubon môžete používať na vykladanie nôh, ale aj ako odkladací priestor.

Vnútorné a vonkajšie použite

Strávte príjemný čas na slnku v letných dňoch. Pri búrlivých nočných a daždivých dňoch sa sedací vak stane ideálnym nábytkom pred krbom. Používajte ho v obývacej izbe, detskej izbe, v záhrade aj na terase – kde len chcete!

Vodeodolný

Neexistuje nič také ako zlé počasie, len nevhodné oblečenie. RETROit je vyrobený z syntetického materiálu olefín, ktorý je odolný voči vode a nemôže byť napadnutý plesňou. Takže relaxujte a vychutnajte si čerstvý vzduch!

Rýchlo na svetlo

Ó, slnko je dnes tak silné! Našťastie, tento výrobok je vyrobený zo syntetického materiálu, ktorý je veľmi odolný voči slnečným lúčom, čo znamená, že farba na slnku nevybledne. Ale nezabudnite sa nakrémovať opaľovacím krémom!

Rozmery:

Výška: 65 cm

Výška sedadla: 35 cm

Hĺbka sedadla: 40 cm

Dĺžka: 82 cm

Šírka: 65 cm
Hmotnosť: 7 kg veľmi ľahký, takže manipuláciu s ním zvládnu aj deti

Materiál: 100 % olefinové vlákno (odolné umelé vlákno podobné polypropylénu a polyetylénu) Všetky materiály majú najvyššiu kvalitu - povrch z tvrdeného plátna, silný polyesterový spodný povrch, YKK zips a rozmerne stabilná náplň.

Čistenie: teplou vlhkou handričkou

Martindale (odolnosť látky proti oderu): 20 000

Výplň: EPS guličky (netoxické)

Vlastnosti: vhodné aj do exteriéru

 
 
Váha tovaru: 15.0000 kg

Súvisiace produkty