Puf RETROit Junior Drum
RETROit-cobana-junior-grey-00666
RETROit-cobana-junior-white-set46
RETROit-cobana-junior-drum-white
RETROit-cobana-junior-drum-grey
RETROit-cobana-junior-drum-sand-melange
RETROit-cobana-junior-drum-black
retroitcobanajuniordrumrose

Puf RETROit Junior Drum - 5 farebných prevedeniach

Pôvodná cena: 217,80 €
Zľava: -70,80 €
Cena po zľave: 147,00 €

Puf RETROit Junior Drum - 5 farebných prevedeniach

Puf pre deti všetkých vekových kategórií, vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Vyberte si z 5 krásnych farieb ideálných pre chlapcov i dievčatá.

Dajte deťom puf, ktorý môžu použiť ako extra sedadlo alebo si jednoducho vyložiť nohy. Puf sa perfektne zhoduje so sedacím vakom RETROit Cobana Junior, pretože sú vyrobené z rovnakej textílie.

Garantujeme, že plnenie EPS v našich produktoch je 100% bez toxických látok. Nemusíte sa obávať, že necháte malé deti odpočívať a hrať sa s nábytkom po celý deň. Väčšina sedacích vakou na trhu obsahujú náplň s látkou spomaľujúcu horenie HBCD, o ktorej sa predpokladá, že je karcinogénna. Na ochranu životného prostredia a na zabezpečenie zdravia zákazníka nikdy nepoužívame guličky s obsahom HBCD.

Vnútorné a vonkajšie použite

Strávte príjemný čas na slnku v letných dňoch. Pri búrlivých nočných a daždivých dňoch sa puf stane ideálnym nábytkom pred krbom. Používajte ho v obývacej izbe, detskej izbe, v záhrade aj na terase – kde len chcete!

Vodeodolný

Neexistuje nič také ako zlé počasie, len nevhodné oblečenie. RETROit je vyrobený z syntetického materiálu olefín, ktorý je odolný voči vode a nemôže byť napadnutý plesňou. Takže relaxujte a vychutnajte si čerstvý vzduch!

Rýchlo na svetlo

Ó, slnko je dnes tak silné! Našťastie, tento výrobok je vyrobený zo syntetického materiálu, ktorý je veľmi odolný voči slnečným lúčom, čo znamená, že farba na slnku nevybledne. Ale nezabudnite sa nakrémovať opaľovacím krémom!

Rozmery:

Výška: 35 cm

Priemer: 35 cm

Hmotnosť: 2 kg veľmi ľahký, takže manipuláciu s ním zvládnu aj deti

Materiál: 100 % olefinové vlákno (odolné umelé vlákno podobné polypropylénu a polyetylénu) Všetky materiály majú najvyššiu kvalitu - povrch z tvrdeného plátna, silný polyesterový spodný povrch.

Čistenie: teplou vlhkou handričkou

Martindale (odolnosť látky proti oderu): 20 000

Výplň: EPS guličky (netoxické)

Vlastnosti: vhodné aj do exteriéru

Výška tovaru: 35.0000 cm
Váha tovaru: 15.0000 kg

Súvisiace produkty