fbpxNaša firma sa zaoberá komplexným vybavením nábytku pre hotely, penzióny, ubytovne, internáty, hostely, motely, reštaurácie, hostince, pohostinstvo, pizzerie, kaviarňe, cukrárňe, nočný klub, bar, pub, nákupné centrum, food court, nábytok do verejných inštitúcií i domácností konferenčný a banketový nábytok. Pomôžeme Vám zariadiť vaše gastro zariadenia na Slovensku a v Českej republike.

Jedálenské stoly

jedalenske stoly

Jedálenské stoličky 

jedalenske stolicky moderne

Konferenčné stoly

konferencne stoly

Sedačky

sedacky

Komody - skrinky

komody skriky vitriny

TV stolíky

tv stoliky

 Barové stoličky

barove stolicky

Lavice

Dizajnové lavice

 


TOP
Heureka  

DOPRAVA ZDARMA + ZĽAVA 2 - 7%

DOPRAVA ZDARMA na všetky produkty.

ZĽAVA 2 - 7% pri platbe dopredu na účet.

DOPRAVA ZDARMA + ZĽAVA 2 - 7%

Získajte darček 10€ na Váš prvý nákup.

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

Prihláste sa k odberu nášho newslettera a dostanete 10 € z vašej prvej objednávky, ako aj novinky o našich najnovších ponukách a produktoch.

 

Zašleme Vám email v hodnote €10 z Vašej prvej objednávky nad €50. Odberom súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov a cookies.