V prípade, že máte v úmysle zakúpiť tovar u nás a prekvapí vás lepšia cena u konkurencie, radi vám vyjdeme v ústrety a predáme tovar za rovnakú cenu. Vložte odkaz lacnejšieho produktu do poznámky pri vytvorení objednávky alebo nás informujte e-mailom. My vami zaslané informácie preskúmame, a ak bude všetko v poriadku, získate vami objednaný produkt za nižšiu cenu.

garancia najnizsej ceny

Naše podmienky sú jednoduché a transparentné:

  • Garancia najnižšej ceny platí pre celý sortiment vrátane akciového a vzťahuje sa na ceny v on-line obchodoch v SR.
  • Garancia najnižšej ceny je platná počas 3 dní od nákupu. Stačí predložiť konkrétnu cenovú ponuku (napr. zaslať link s lacnejšou ponukou na Náš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. konkurenčného eshopu na ten istý tovar, ktorý musí byť k dispozícii u konkurencie na okamžitý odber. Za "ten istý tovar" sa považuje tovar rovnakého označenia, parametrov a kvality s rovnakými podmienkami predaja, ako ponúkame my.
  • Garancia najnižšej ceny je platná iba v prípade ak celková suma (napr. celková suma tovaru po uplatnení zľavového kupónu) za tovar vrátane dopravy je nižšia ako cena konkurencie vrátene dopravy.

V sporných prípadoch si vyhradzujeme 1 pracovný deň na preverenie predložených informácií.